Movies
Ratings
31
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0- At Cafe 6Rated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.0