Series
Ratings
27
Master of StudyRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.0