Movies
Ratings
203
Our SeasonRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Love at Second SightRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
Start-UpRated ★ 3.0
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 0.5
KingmakerRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 3.0
CodaRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5