Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0