Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- Rolling Bomber SpecialRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.0
My Happy MarriageRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
The ShiningRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Control TowerRated ★ 2.5
Last SceneRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 3.5
Only YesterdayRated ★ 2.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.5