Movies
Ratings
35
What They HadRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 5.0
MinariRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 5.0
In Another CountryRated ★ 5.0
The Big PictureRated ★ 5.0
Match PointRated ★ 5.0
LifeRated ★ 5.0
Chico & RitaRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 5.0
The 400 BlowsRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 5.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 5.0