Titles you rated
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 1.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
The HuntRated ★ 2.0
Rear WindowRated ★ 5.0
Take Care of My CatRated ★ 3.5
Fear Street Part One: 1994Rated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 2.5
SomebodyRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The World of KanakoRated ★ 2.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0