Movies
Ratings
138
Honey and CloverRated ★ 1.0
PocahontasRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
MulanRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 1.5
ShameRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 0.5
Love LetterRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5