Series
Ratings
76
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- A-List to PlaylistRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.5