Titles you rated
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
 Bridal MaskRated ★ 5.0 Bridal MaskRated ★ 5.0
 PunchRated ★ 5.0 PunchRated ★ 5.0
 Prosecutor PrincessRated ★ 4.0 Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
 Incarnation of MoneyRated ★ 3.0 Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
 The ChaserRated ★ 5.0 The ChaserRated ★ 5.0
 My Love From Another StarRated ★ 5.0 My Love From Another StarRated ★ 5.0
 Queen of AmbitionRated ★ 3.0 Queen of AmbitionRated ★ 3.0
 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
 I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0 I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
 The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0 The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
 A Man's StoryRated ★ 3.0 A Man's StoryRated ★ 3.0
 HealerRated ★ 4.0 HealerRated ★ 4.0
 SpartacusRated ★ 4.0 SpartacusRated ★ 4.0
 The King 2 HeartsRated ★ 3.0 The King 2 HeartsRated ★ 3.0
 Rooftop PrinceRated ★ 3.0 Rooftop PrinceRated ★ 3.0
 Bloody MondayRated ★ 4.0 Bloody MondayRated ★ 4.0
 Prison Break Season 3Rated ★ 5.0 Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
 Prison Break Season 2Rated ★ 5.0 Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
 Incomplete LifeRated ★ 5.0 Incomplete LifeRated ★ 5.0