Series
Ratings
104
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0