Movies
Ratings
518
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Foul KingRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
AppleseedRated ★ 1.5
K-19: The WidowmakerRated ★ 3.0
FireworksRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0