Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Me, Myself & IreneRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
LoganRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Open Your EyesRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 1.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.0
ClickRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 2.5