Movies
Ratings
343
Point BreakRated ★ 2.5
SingRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0