Movies
Ratings
635
SearchingRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
PicnicRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
HereticRated ★ 3.5
NomadRated ★ 3.0
K-On! The MovieRated ★ 3.0