Titles you rated
- K-ON!!Rated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 2.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5