Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Season of the WitchRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Mission to MarsRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 3.0
SignsRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5