Movies
Ratings
190
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Love on DeliveryRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The RainmakerRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
The Eighth DayRated ★ 5.0
White Men Can't JumpRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
In the Line of FireRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
The GameRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 5.0