Movies
Ratings
103
Never Back DownRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0