Movies
Ratings
43
Take PointRated ★ 0.5
DangalRated ★ 5.0
Crush and BlushRated ★ 1.5
The MartianRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
The ThroneRated ★ 0.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 0.5
Han Gong-juRated ★ 0.5
Ready Player OneRated ★ 0.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
PenelopeRated ★ 0.5