Titles you rated
Phantom ThreadRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Damascus CoverRated ★ 2.5
AvariceRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Till DeathRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 2.5
Dream LoverRated ★ 2.5
Lust for LifeRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 2.5
Honey BoyRated ★ 2.5
Silent TokyoRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 2.5
A SAMURAI IN TIMERated ★ 3.0
Big FishRated ★ 2.5
J. EdgarRated ★ 2.5
TRON: AresRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 3.0