Movies
Ratings
46
SurrogatesRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
The IllusionistRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.5