Movies
Ratings
1135
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 1.5
Don't ClickRated ★ 0.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 2.5
Ad AstraRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 1.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Blast from the PastRated ★ 3.5
Dark CityRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5