Movies
Ratings
340
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The SnowmanRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 1.5
AshfallRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
ShopliftersRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Little ManRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 5.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 2.5