Series
Ratings
21
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0