Series
Ratings
16
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0