Titles you rated
HereditaryRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Gone Baby GoneRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Justice League: The Flashpoint ParadoxRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
MossRated ★ 2.0