Titles you rated
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.5- DexterRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
HwajungRated ★ 0.5
BonesRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 2.5
GothamRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.0