Movies
Ratings
33
Before SunriseRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
Sex and the CityRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5