Movies
Ratings
586
The Two PopesRated ★ 5.0
VenomRated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
DangalRated ★ 5.0
The Perfect CoupleRated ★ 1.0
The Little PrinceRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.0
UnbreakableRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5