Titles you rated
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Dog DaysRated ★ 3.0
Dauren's WeddingRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
WildingRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
Nightmare AlleyRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 0.5
SleepRated ★ 3.0