Movies
Ratings
34
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0