Titles you rated
Conduct ZeroRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Crush and BlushRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Lord of the FliesRated ★ 4.5
UsRated ★ 2.5
PolarRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 4.5
47 Meters DownRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 1.0
The ChaseRated ★ 0.5