Titles you rated
- World of Street Woman FighterRated ★ 2.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.0
Wind BreakerRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 1.5
Hidden LoveRated ★ 3.5
Go AheadRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 2.5