Movies
Ratings
241
They Shall Not Grow OldRated ★ 4.0
The BoatRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
PattonRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 2.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 0.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 0.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
Creed IIRated ★ 3.5
Rocky IVRated ★ 3.0
Rocky IIIRated ★ 3.0
Rocky IIRated ★ 4.0
CreedRated ★ 4.5
KagemushaRated ★ 5.0