Movies
Ratings
103
VeteranRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 1.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0