Titles you rated
The MatchRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ReboundRated ★ 2.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 2.0
MissingRated ★ 3.5