Series
Ratings
40
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0