Titles you rated
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.0
Heroic Legend of Arslan: Dust Storm DanceRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Dr. StoneRated ★ 4.0
DevsRated ★ 4.0
QuizRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0