Titles you rated
Liz and the Blue BirdRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 5.0
The HappeningRated ★ 1.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0