Movies
Ratings
795
TwentyRated ★ 1.0
Magic in the MoonlightRated ★ 1.5
The MercilessRated ★ 2.0
Our PresidentRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 2.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.0
The Day AfterRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 1.5
Girl, InterruptedRated ★ 4.0
ShameRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.5
RageRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 0.5
Tales of the NightRated ★ 2.0
45 YearsRated ★ 2.5
Freaky FridayRated ★ 2.0
Blair WitchRated ★ 1.0