Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0