Movies
Ratings
532
The World of LoveRated ★ 4.5
Homeward BoundRated ★ 3.0
TangerineRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
The BalconettesRated ★ 2.0
IncendiesRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5