Titles you rated
 Mickey 17Rated ★ 3.5 Mickey 17Rated ★ 3.5
 Civil WarRated ★ 3.5 Civil WarRated ★ 3.5
 A Real PainRated ★ 2.0 A Real PainRated ★ 2.0
 HarbinRated ★ 3.0 HarbinRated ★ 3.0
 The First LadyRated ★ 2.0 The First LadyRated ★ 2.0
 WickedRated ★ 3.5 WickedRated ★ 3.5
 Moana 2Rated ★ 3.0 Moana 2Rated ★ 3.0
 UprisingRated ★ 1.5 UprisingRated ★ 1.5
 A Normal FamilyRated ★ 2.5 A Normal FamilyRated ★ 2.5
 I, The ExecutionerRated ★ 2.5 I, The ExecutionerRated ★ 2.5
 Land of HappinessRated ★ 3.0 Land of HappinessRated ★ 3.0
 Alien: RomulusRated ★ 4.0 Alien: RomulusRated ★ 4.0
 Fly Me to the MoonRated ★ 3.0 Fly Me to the MoonRated ★ 3.0
 Inside Out 2Rated ★ 3.5 Inside Out 2Rated ★ 3.5
 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
 ChallengersRated ★ 3.5 ChallengersRated ★ 3.5
 The Fall GuyRated ★ 2.5 The Fall GuyRated ★ 2.5
 Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0 Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
 The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5 The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
 Dune: Part TwoRated ★ 4.5 Dune: Part TwoRated ★ 4.5