Titles you rated
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
Mystic Pop-up BarRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Samurai GourmetRated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0