Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
Don JonRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5