Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5- Ben 10Rated ★ 4.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 5.0
Strike BackRated ★ 4.0
A Dog of FlandersRated ★ 4.0- Galaxy Express 999Rated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 3.5
2 Days and 1 NightRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0