Titles you rated
KOKUHORated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0- Melancholy RegretsRated ★ 5.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Planet SpoiliaRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
PanRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.0