Titles you rated
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
TempestRated ★ 2.0
The StudioRated ★ 4.5- 메리 킬즈 피플Rated ★ 1.5
AemaRated ★ 2.5
S LineRated ★ 1.0
Buried HeartsRated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
FlexxCopRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5