Series
Ratings
156
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
Yuri!!! on IceRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Gintama.Rated ★ 4.5
Gintama°Rated ★ 4.5
Gintama'Rated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 2.0
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 3.5- Bloody Monday Season 2Rated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 2.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0